Rayskie miejsce zmian

O nas

Dominika Szymańska

Psycholog, terapeuta, pedagog

Czytaj więcej
Jestem magistrem psychologii, absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego, a w ramach rozwoju swojej pasji oraz warsztatu ukończyłam studia podyplomowe z neuropsychologii oraz I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Na co dzień pracuję z młodymi ludźmi oraz ich rodzinami na Oddziale Psychiatrii Dziecięcej i Młodzieżowej, a w pracy tej kieruję się zasadą, że szybko dostarczona pomoc, oparta na empatii i zaufaniu, pozwala na pomyślne ukończenie wszystkich etapów rozwoju zarówno dziecka, jak i jego rodziny. Swoją wiedzę regularnie aktualizuję na kursach i szkoleniach, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Aby umówić się na spotkanie zadzwoń: 798 415 372

Radosław Cieśluk

Psycholog, terapeuta, trener

Czytaj więcej
Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu im. Adma Mickiewicza w Poznaniu. Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, a swoją pracę superwizuje u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Certyfikowany specjalista do spraw przeciwdziałania przemocy w rodzinie.Prowadzi sesje z nastolatkami i dorosłymi, parami, a także warsztaty, szkolenia oraz grupy terapeutyczno – rozwojowe.

Aby umówić się na spotkanie zadzwoń: 798 415 372

Justyna Plumbaum

Psycholog, terapeuta

Czytaj więcej

Jestem absolwentką studiów psychologicznych Uniwersytetu Szczecińskiego, dążącą do zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju w kierunku pracy z człowiekiem. Pierwsze umiejętności w tym zakresie rozwijałam na praktykach studenckich wśród zrzeszonych kobiet chorych na raka piersi, a pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywałam na stanowisku mentora w placówce unschoolingowej w Szczecinie. Miałam przyjemność realizować swoją pasje i pracować z dziećmi i młodzieżą w Fundacji Mali Artyści. Przygotowując i prowadząc zajecia ogólnorozwojowe oraz psychoedukacyjne wykorzystując do tego rozne formy zabawy oraz bazując na własnej kreatywności. Kolejne doświadczenia zdobywałam na stanowisku interwenta w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Świnoujściu. Skończone kursy i szkolenia:

  • Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach I stopnień (w trakcie realizacji II)
  • Terapia schematów
  • Kids’Skills – metody „Dam Radę” oraz „Jestem z Ciebie Dumny
  • Szkolenie: Pacjent w kryzysie Interwencja Kryzysowa w Praktyce
  • Szkolenie „Nieśmiałość, lęk społeczny i fobie u dzieci i młodzieży – diagnoza i terapia” w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu
  • Certyfikat Kompetencji Społecznych wydanym przez Towarzystwo „TWIKS” Szczecin

Aby umówić się na spotkanie zadzwoń: 798 415 372

Piotr BAkan

Pedagog, terapeuta, specjalista pracy z rodziną

Czytaj więcej
Jestem magistrem pedagogiki, absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego. Doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i rodziną zdobywałem przed wiele lat pracy w instytucji pieczy zastępczej oraz jako asystent rodziny w ośrodku pomocy społecznej. Zafascynowany przewagą poszukiwania rozwiązań nad roztrząsaniem problemów ukończyłem kurs podstawowy Systemowej Terapii Rodzin oraz kurs podstawowy i zaawansowany Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Na co dzień pracuję z nastolatkami i rodzinami oraz osobami ze szczególnie złożonymi problemami – żałoba, ciężka choroba w rodzinie. W pracy kieruję się zasadą, w myśl której rzadko coś jest takie, jakie się pierwotnie wydawało oraz każdy dysponuje zasobami sprzyjającymi znalezieniu rozwiązania.

Aby umówić się na spotkanie zadzwoń: 798 415 372

Joanna cieśluk-janicka

psycholog, terapeuta,trener

Czytaj więcej
Jako psycholog i terapeuta pracuję z osobami dorosłymi. Prowadzone wsparcie opieram na założeniach Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Osoba, która przychodzi w związku z trudnościami w zakresie emocjonalnym, zmiany życiowej, kryzysu zawodowego, małżeńskiego, doświadczaniem silnego stresu, na każdym etapie może zadecydować o tym, ile spotkań jeszcze potrzebuje. Prowadzone oddziaływania są najszybsze jak tylko jest to możliwe dla Klienta. Wykształcenie w kierunku Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach umożliwia mi wsparcie klienta w odnajdywaniu preferowanej przyszłości, jednocześnie kwalifikacje trenera  Komunikacji opartej na Empatii sprawia, że efektywnie mogę pomóc w odkryciu potrzeb na „tu i teraz”.

Monika Kania-Miastowska

psycholog, terapeuta, trener

Czytaj więcej
Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Szczecińskim. Posiadam wykształcenie w kierunku Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (CTSR) i pracy pedagogicznej. Jestem trenerką Komunikacji Opartej na Empatii. Wsparcie kieruję do osób doświadczających kryzysów w różnych sferach życia – emocjonalnych, osobistych, zawodowych, szkolnych, z zakresu zdrowia, relacji i stresu. Moim zadaniem jest towarzyszenie drugiemu człowiekowi w budowaniu rozwiązań w oparciu o jego mocne strony i możliwości. Doświadczenie zawodowe zdobywam m.in. w placówkach oświatowych, prowadząc psychoedukację dla dorosłych, młodzieży i dzieci, warsztaty i szkolenia oraz udzielając wsparcia pracownikom firm. Na spotkania zapraszam dorosłych, nastolatków i dzieci..

Jestem instruktorką Masażu Dzieci i Dorosłych Metodą Shantala. Zapraszam do kontaktu rodziców i opiekunów zainteresowanych konsultacjami indywidualnymi i warsztatami, podczas których mogą nauczyć się samodzielnie masować swoje dzieci.

Aby umówić się na spotkanie zadzwoń: 798 415 372