Rayskie miejsce zmian

O nas

Katarzyna Jastrzębska

Psycholog, terapeuta, trener

Czytaj więcej
Magister psychologii oraz socjologii, dyplomowany psychoterapeuta Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, terapeuta I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Ambasador metody pracy z dziećmi KidsSkills. Prowadzi neuroterapię z zastosowaniem EEG Biofeedback. Specjalizuje się w pracy z dziećmi, diagnostyce i w pracy z rodziną. Łączy doświadczenie i wiedzę w indywidualnej pracy z klientem, proponując nowe metody. Jednocześnie dużo satysfakcji daje mi praca z grupą w roli trenera, szkoleniowca czy nauczyciela akademickiego.

Radosław Cieśluk

Psycholog, terapeuta, trener

Czytaj więcej
Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu im. Adma Mickiewicza w Poznaniu. Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, a swoją pracę superwizuje u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Certyfikowany specjalista do spraw przeciwdziałania przemocy w rodzinie.Prowadzi sesje z nastolatkami i dorosłymi, parami, a także warsztaty, szkolenia oraz grupy terapeutyczno – rozwojowe.

Marcjanna roman

psycholog, Terapeuta

Czytaj więcej

Jestem psychologiem, absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego. Ukończyłam I i II stopień szkolenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując jako psycholog medycyny pracy w Służbie Więziennej przeprowadzając m.in badania psychologiczne, interwencje kryzysowe oraz warsztaty i szkolenia dla funkcjonariuszy. Obecnie pracuje w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie na stanowisku psychologa. Jako terapeutka pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, sięgam też do Racjonalnej Terapii Zachowania-metody nurtu poznawczo-behawioralnego. Prowadzę sesje głównie z dorosłymi, parami oraz nastolatkami.

Agata Zapała

Psycholog

Czytaj więcej
Psycholog, absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego. Praktykę zawodową zdobywała w Klinice Psychiatrii w Szczecinie na oddziale całodobowym oraz na oddziale dziennym. Na co dzień pracuje indywidualnie z pacjentem, a także z grupą jako terapeuta zaburzeń pamięci. Swój warsztat psychologiczny szlifowała w pracy z dziećmi, jako psycholog szkolny.

Marta sałamaj

psycholog, seksuolog

Czytaj więcej

Magister psychologii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłam dwuletnie studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej, przygotowujące do pracy edukacyjnej i terapeutycznej w obszarze seksualności dzieci i dorosłych. Jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Swoje doświadczenie zdobywałam m.in. pracując  w placówce opiekuńczo-wychowawczej, Poradni MONAR czy Zachodniopomorskim Instytucie Psychoterapii. Pracuję indywidualnie, grupowo oraz prowadząc warsztaty. Prowadzę edukację i poradnictwo seksuologiczne.

Joanna cieśluk-janicka

terapeuta

Czytaj więcej

Terapeuta Centrum Terapeutyczno – Rozwojowego Symetria w trakcie certyfikacji. Ukończyła I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz szkolenie I i II stopnia kinezjologii edukacyjnej wg Paula Dennisona. Swoją praktykę zdobywa współpracując w projektach unijnych. 

Krzysztof faliński

terapeuta

Czytaj więcej

W terapii chętnie sięgam do filozofii centralnej TSR- BSFT. Ukończyłem m.in. kurs tzw. zerowy z psychoterapii Gestalt, Studium Pomocy Psychologicznej, Studium Interwencji i Pomocy Psychologicznej, Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie I i II stopnia, Studium Terapii Uzależnień, szkołę Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach I i II Stopnia oraz NLP. Ponad to stale pracuję pod superwizją uznanych i certyfikowanych psychoterapeutów. Prowadzi psychoterapię indywidualną, par i rodzin, terapię uzależnień w tym uzależnień behawioralnych. Specjalizuje się również w terapii osób LGBT

Katerina Zavizhenets

psycholog, terapeuta

Czytaj więcej

Magister psychologii, certyfikowany specjalista w zakresie terapii piaskiem i terapii Gestalt. Zajmuje się problemami dziecięcej i rodzinnej psychologii. Prowadząca szkolenia z terapii w piasku “SAND STORY”. Prowadzi terapię w języku polskim, rosyjskim i ukraińskim.

Anna Prymelska

pedagog, mediator

Czytaj więcej

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Pedagogika Opiekuńczo-Wychowawcza.Trener Przeciwdziałania Przemocy. Ukończyła Kurs profilaktyki agresji i przemocy wśród młodzieży ART.Mediator wpisany na listę stałych mediatorów Sądu Okręgowego w Szczecinie (certyfikat ukończenia Szkoły Mediacji).Społeczny kurator sądowy dla dorosłych Sądu Rejonowego w Szczecinie. Pedagog wieloletnim doświadczeniem.Specjalizuje się zwłaszcza w mediacjach rodzinnych i cywilnych, warsztatach przeciwdziałania przemocy wśród młodzieży i dzieci, poradnictwie wychowawczym.